Про нас

Компанія  «MK-1»  вже понад 12 років працює на ринку обробки натуральної деревини. За цей період ми, завдяки наполегливій роботі нашої  команди професіоналів та дружнії співпраці  з нашими  клієнтами , змогли отримати репутацію надійного партнера. Серед реалізованих нами об’єктів: дачні будинки, приватні котеджі, сауни, а токож промислові та культові об’єкти. Це чудове  поєднання вікових традицій і новітніх технологій житлового будівництва.

Ми бачимо в нашому потенційному замовнику, насамперед, живу людину, яка звичайно ж хвилюється через відповідальний вибір і низку різноманітних питань. Тому наша головна перевага – це наша репутація. Ми не позиціонуємо себе як компанію, готову побудувати будь-який об’єкт за будь-яку ціну і в будь-які строки, змінивши свої орієнтири задля приваблення Замовника. Для нас важливо, щоб будинки, які ми спорудили, виглядали достойно  не тільки в момент здачі, але і через роки експлуатації.

Про переваги дерева як будівельного матеріалу можна говорити нескінченно багато, величезна кількість інформації доступна широкому загалу.

Хотілось би окремо сказати про архітектуру будівель з дерева. Головним є те, що  дерево надає відчуття тепла і доступності, не дивлячись на суто сучасні форми, які чудово пасують як для житла, так і для громадських будівель. Сьогодні дерев’яний будинок повністю відповідає потребам людини, яка прагне знайти будинок для себе і майбутніх поколінь. В Україні з прадавніх пір аналогічну технологію будівництва знали і використовували  в Карпатах, Прикарпатті,  збірна технологія зведення будинків дозволяє споруджувати, як великі котеджі, так і недорогі заміські будинки, що за якісними характеристиками та зовнішнім виглядом перевершують звичні цегляні або дерев’яні будинки. У нашій компанії об’єднані простота і зручність будівництва з деревини. Технології кінцевого оформлення будівель – обробка фасаду і дизайн інтер’єру також надзвичайно прості і дозволяють досягти чудових результатів на будь-який смак.Компанія «МК-1» -  ваш надійний партнер, котрий допоможе втілити ваші мрії у реальність.