Основною функцією печі з цегли є обігрів будинку. Її будівництво виправдано, якщо на вашій ділянці не підведена центральна магістраль опалення. Також резони на будівництво домашньої якісної печі і збільшує можливість цілорічного опалення будинку. Якщо камін зможе зігріти вам промозглыми осінніми вечорами, то розігнати холоднечу зимової ночі зможе тільки піч.

Цегляні печі – основні типи

Отже, в залежності від виконуваних функцій, цегляні печі в заміських будинках діляться на наступні основні типи
- Опалювальні печі. Зрозуміло, що таке пристрій призначений виключно для нагріву повітря в приміщенні. Вона може нагріти одну кімнату або весь будинок, якщо вбудована в простінок.
- Варильні печі – створюються виключно з утилітарними цілями для приготування їжі. Крім того, на цегляній варильної печі можна сушити гриби, ягоди і фрукти. Часто такі печі встановлюються у літніх кухнях.
- Варочно-опалювальні печі. Класичне споруда, яке здатне не тільки нагріти приміщення або весь будинок, але і використовуватися для приготування пиши. Багатофункційна мультиварка з солідною історією.

Отже, процес будівництва печі з цегли насамперед повинен починатися з складання проекту. Після визначення функціональних завдань печі необхідно прикинути її геометричні розміри. Мабуть в невеликому дачному будиночку не має сенсу будувати повнорозмірну російську піч з лежанкою. Найбільш оптимальним варіантом буде створення комбінованої варочно-опалювальної печі з конфорками. Вона повністю закриє ваші потреби в опаленні приміщення і дозволить насолодитися їжею, приготовленої «з пилу, з жару».

Залишились питання