Наша фірма також занімається ПОРІЗКОЮ ДСП


При виготовленні меблів широко використовуються деревинно-стружкові плити. Зрозуміло, стандартні габарити не підходять, в зв'язку з чим виконується розпил ДСП.
З цього будівельного матеріалу виробляють різні меблеві гарнітури:
• шафи купе;
• меблеві стінки;
• корпуси для гарнітурів і т.п.
Також дана послуга широко використовується при внутрішній обробці приміщень. Адже з деревинно-стружкових плит виготовляються двері, підвіконня та інші конструкції.
Активно використовується порізка ДСП і в будівництві. В даному випадку виготовляють перегородки або вирівнюють настили під ламіновані підлоги. А на дачі розпилювання ДСП знадобиться для побудови невеликого літнього будиночка або затишної альтанки. Вартість послуги розраховується в залежності від поставленого завдання. Адже процедура виконується різними способами. Це може бути:
• зріз під кутом 45 °;
• складний паз;
• вибірка чверті тощо.
У нас ця послуга коштує недорого. Актуальні ціни за 1 м. кв. Уточняйте за телефоном вказаний на сайті.

НАШІ ПЕРЕВАГИ !!!


Знаходимося ми у Львові, але є варіант доставки готових (нарізаних) будматеріалів в будь-яке місто України.
Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:
1. Бездоганну якість. Розпил ДСП без сколів і тріщин. Під час різання за верстатом стоїть досвідчений майстер. Він стежить за роботою і контролює якість розпилу будматеріалу.
2. Оперативність. Порізка ДСП виконується в обумовлені сроки. Адже ми суворо дотримуємося термінів виготовлення.
3. Гарантію. Порізка здійснюється на професійних верстатах, запрограмованих на конкретне завдання, тому будь-які дефекти виключені. Ви гарантовано отримаєте якісні деталі потрібної геометрії.

Загалом, якщо потрібна якісна порізка ДСП у Львові - звертайтеся ДО НАС! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами у зручний час.

Залишились питання