Будівництво

З кожним роком дерев’яні будинки в нашій країні стають все популярнішими. Деревина – один з найдавніших матеріалів, що застосовується у будівництві. Вона має низьку теплопровідність, має хороші технологічні та експлуатаційні характеристики. Будівлі з неї «дихають», мають гарний зовнішній вигляд, комфортні для проживання і екологічні.

Адже все починається з думки, слова, ідеї. Компанія MK1 спільно з вами створить ту ідею, в якій вам доведеться прожити незліченну безліч яскравих момент - від виховання дітей до творення успіхів онуків!

Якісне проектування найважливіший момент в будівництві будинку, як б не здавалося на перший погляд на простоту і не складність етапу. Але це аж ніяк не так - адже кінцева вартість, функціональність, комфорт буде закладений вже зараз! У виборі проектувальника необхідно підійти з належною серйозністю. Ще на зорі нашої ери римський архітектор Вітрувій визначив три якості, яким повинна відповідати архітектура. Це - міцність, користь і краса. Але в описі дерев'яного будинку дуже важко втриматися в рамках тільки цих характеристик. Тому що сучасний дерев'яний будинок - це втілена мрія, казка, поезія.

Будинки Проекти Роботи
Церкви Проекти Роботи
Лазні Проекти Роботи
Альтанки Проекти Роботи

Ми не займаємося всім, а займаємося вузькоспеціалізованої областю дерев'яного кам'яного домобудівництва, тільки таким чином, спеціалізацією можна домогтися чіткості кожного ходу! MK1- будуємо з любов'ю!

Залишились питання