Дерев'яні будинки, побудовані із клеєного профільованого брусу, мають значні переваги перед іншими технологіями домобудівництва.

Клеєний брус має відносно низьку теплопровідність. Наприклад, теплопровідність стіни, при товщині брусу 200 мм, в майже п'ять разів нижче, ніж цегляна стіна 200 мм, і в 13 разів нижче, ніж залізобетонна стіна! Щодо дерев'яних будинків із оциліндрованної колоди, середній діаметр якої 20 см., стіна з клеєного брусу 200 мм має дворазову перевагу за показником теплопровідності, оскільки товщина промерзання в стіні зі зрубу з колоди 20 см діаметром складає всього лише 10 см-пів діаметра колоди! А це вельми суттєва (до 40%) економія на опаленні приміщення по відношенню до зрубів із масиву і майже дворазова ефективність по відношенню до цегельних споруд!

Збірка будинку з клеєного брусу, відбувається набагато швидше інших будинків, так як поставка комплекту стін із заводу на об'єкт здійснюється в зарізанному і підготовленому (пронумерованому) вигляді з високоточними кутовими з'єднаннями під проект. Збірка конструктора стін здійснюється досвідченими фахівцями компанії, що дозволяє досягати високу точність при укладанні брусу і уникати при цьому непотрібних щілин і неточностей. Монтажники в нашій компанії - досвідчені фахівці, які пройшли стажування, в тому числі і в європейських компаніях. Що є найважливішим чинником побудови якісного будинку.

Залишились питання