Проектування та будівництво проводиться з урахуванням всіх побажань замовника. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в проектуванні та будівництві. Наявність власного виробництва та заготівля лісоматеріалів дає змогу пропонувати замовникам «МК-1» низькі ціни на всі вироби та послуги.

Будівельна компанія «МК-1» на ринку з 2008 року. Проектує і будує дерев`яні будинки «під ключ» у всіх регіонах України і за її межами, а також церкви, бази відпочинку, ресторани, котеджі, бані, альтанки. З кожним роком дерев’яні будинки в нашій країні стають все популярнішими. Деревина – один з найдавніших матеріалів, що застосовується у будівництві. Вона має низьку теплопровідність, має хороші технологічні та експлуатаційні характеристики. Будівлі з неї «дихають», мають гарний зовнішній вигляд, комфортні для проживання і екологічні. Проектування та будівництво проводиться з урахуванням всіх побажань замовника. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в проектуванні та будівництві. Наявність власного виробництва та заготівля лісоматеріалів дає змогу пропонувати замовникам «МК-1» низькі ціни на всі вироби та послуги.

На сторінках нашого сайту, ми постаралися зібрати та донести базові знання, пояснення, приклади та поради у сфері дерев’яного домобудівництва. З нами Ви уникнете помилок та заощадите кошти, а збудований Вами дім справді стане втіленням Вашої мрії.

Залишились питання