Сушіння деревини

Перед тим, як почати сушку дерева в камері, її потрібно вичистити. Обов'язково потрібно прогріти камеру за допомогою сухого повітря, тоді не виникне конденсат на внутрішньому устрої і огородженні сушильної камери.

Детальніше

Домашні печі

У часи молодості наших бабусь піч була ключовим жизнеобеспечивающим центром приватного будинку. Вона гріла житло, створюючи комфортну внутрішнє середовище, використовувалася як теплою лежанки, а невигадливі селянські трапези набували незвичайний смак, утомлений в її лоні.

Детальніше

Клеений брус

Дерев'яні будинки, побудовані із клеєного профільованого брусу, мають значні переваги перед іншими технологіями домобудівництва.

Детальніше
 

Паркани

Як правило, власники приватних домоволодінь бажають захистити власну територію від сторонніх очей і непроханих гостей. Якщо паркани і огорожі виглядають красиво, вони також можуть служити відмінною прикрасою присадибної ділянки. Паркани та огорожі повинні бути обов'язково надійними, якісними, зручними.

Детальніше

Проектування

Власний будинок – це мрія кожної людини, яка прагне жити в комфортних умовах. Далеко не кожний варіант, який їй буде запропоновано під час продажу, відповідає вподобанням. Індивідуальне проектування будинку набуває все більшої популярності завдяки можливості створення власної, унікальної території, де навіть найменше бажання буде втілено в життя. Думаєте, що це фантазія? Помиляєтеся, і ми готові довести.

Детальніше

Оздоблювальні роботи

Дерево - це живий матеріал, і побудоване з нього житло завжди рухається. Зупинили свій вибір саме на дерев'яному котеджі - тоді Вам потрібно розуміти, що далеко не кожна будівельна бригада знає тонкощі обробки будинків з клеєного бруса.

Детальніше

Залишились питання